Düğüm. Her eve lazım sağlam estetik düğümler!

Düğüm deyip geçmemek lazım. Öyle zamanlarda öyle bağlama yöntemleri kullanmanız gerekir ki sağlam, işe yarar ve estetik olsun.

Düğüm Çeşitleri

Bu yöntemleri bilmek ne işime yarar demeyin. Bir arkadaş toplantısında hünerlerinizi gösterip ilgi dahi çekebilirsiniz. 😀

Balığa çıkarsınız, kurşununuz veya iğneniz kopar, çözülmeyen ve uygun bir düğüm atmanız gerekir. Bir dağ gezisi sırasında arkadaşınızı kurtarmanız gerekirse sağlam bağlama yöntemleri yine gerekir. Tekneniz varsa yine denizcilikle ilgili olanları bilmelisiniz. Hatta kravatınız dahi hergün farklı şekillerde bağlayacağınız bir giysidir. Hatta büyülü bağlama yöntemlerini öğrenerek arkadaşlarınıza yeri geldiğinde şov yapıp hava atabilirsiniz!

Basit dekoratif ve her eve lazım olanlar, denizci, balıkçı, dağcı, kurtarma düğümleri ve daha niceleri üstelik bağlama animasyonları ile birlikte, sizle konusunda çok güzel hazırlanmış bir siteyi paylaşmak istiyorum. Her konuda ve her yerde lazım olabilecek tüm çeşitleri görsel açıklamalarıyla ve canlandırmalarıyla http://www.animatedknots.com sitesinde.

Düğüm